Wordpress Meetup at Open Labs

Pershendetje,

Ne data 8-10 qershor, ne Athine u zhvillua WordCamp Europe e cila eshte nje konference nderkombetare e kontribuesve te Wordpress.
Disa prej nesh moren pjese ne konference si vullnetar dhe kemi menduar qe te organizojme nje takim ne Open Labs per te ndare eksperiencen dhe per tju informuar dhe per WordCamp e radhes qe do organizohet vitin tjeter ne Torino.

Gjithashtu, duke marr parasysh qe shume nuk paten mundesi te merrnin pjese kemi sjell SWAG nga konferenca per ti shperndare per te gjithe ata qe nuk ishin.

Ju presim ne date 21 Korrik, ora 18:30 ne Open Labs!

2 Likes

@kristicunga & @SoniaB Me ndihmoni dot me nje poster dhe shperndarje ne rrjetet sociale?

Shtyhet per nje moment te dyte per shkak te temperaturave te larta.