Visit ne OpenLabs

Pershendetje,

Une se bashku me Valmir Mustafen - Project Manager ne FLOSSK, kemi me qene ne Tirane nga e diela deri te merkuren. Jemi duke ardhur per disa arsye, dhe ne te njejten kohe po dojme me shfrytezu rastin qe me pa mundesine e rritjes se bashkpunimit ne mes te FLOSSK dhe Open Labs. Deshirojme qe te henen rreth ores 11.00 me vizitu OpenLabs dhe ne te njejten kohe me mujt me punu se bashku ne Open Labs, kerkojme te dijme nese ne kete kohe Open Labs do te jete hapur dhe a mund te vij ndonjeri, dhe po ashtu te dielen n’mbramje mund te takohemi per ndonje birre / pije ne ndonje Pub te Tiranes.

Me respekt,
Besfort Guri

5 Likes

Pershendetje Besfort,

Do mund te hap hackerspace une neser nga ora 11:00-14:00. Nuk e di ne qofte se keni qene ndonjehere ne Open Labs, por po patet problem me gjetjen e vendodhjes te lutem me thuaj qe te ju ndihmoj.

Shihemi,
Nafie

1 Like