Pershendetje nga Social Fab-Lab

Une jam Irvini nga social Fab-Lab. Ky forum eshte eksperience e re dhe kenaqesi per mua! Fab-Lab ju fton nje dite ne ambjentet e veta. Ketu do mund tju tregoj pajisjet tona dhe bashke me ju vendosim nje tjeter dite qe dhe ne te vijme ne ambjentet e Open Labs. Le te gjejme bashke nje dite, nje date dhe ne ju premtojme nje kafe te mire dhe nje pasdite ndryshe.

3 Likes

Përshëndetje Irvin dhe faleminderit që na kontaktove. Për mua dita e premte 28.06.2019 në 17.30 do ishte ideale. Nqs do na bashkohen dhe të tjerë nga komuniteti do shkruajnë këtu.
Eshtë ok për ju kjo datë dhe orar?

R.S

1 Like

Heyo, do doja te isha dhe une (:

1 Like

Hello,
Shume kurioze, do doja dhe une :slight_smile:

1 Like

Te premten, dt 28 qeshor ora 17:30 do ju presim me shume kenaqesi ne ambjentet e Socal Fab-Lab. keshtu do mund te njihemi dhe te flasim nga afer. Per cdo gje mbetemi ne kontakt. Ju presim te premten (:
Irvini

Hi ,
Do iu bashkohem dhe une .
See you today :slightly_smiling_face:

Kujtese per te gjithe te interesuarit ne takimin e sotshem: Takohemi sot (e premte) ne oren 17.7.15 tek zogu i zi. Per cdo paqartesi mos hezitoni te shkruani ketu.

R.S

1 Like

Irvin shumë faleminderit për guidën sot, për punën që bëni me Social Fab Lab dhe kryesisht për mikpritjen e ngrohtë! Na gëzoi fakti që ka një komunitet rreth open hardware në Shqipëri ku fëmijë në moshë dhe në shpirt ndajnë dije me njëri tjetrin.
E thënë kjo, ju ftojmë për vizitë me rast të ditëlindjes tonë të 7të më datë 12 korrik 2019 @ 19.30.
Më shumë detaje këtu: Ditëlindja e Open Labs

R.S