Perkthim te projekteve Wiki

Pershendetje grupi,

Nese doni te kontribuoni ne perkthimin ne shqip te projekteve te Wikimedias ketu mund te krijoni nje llogari dhe te perktheni projektin/et e preferuar/a.

Tung,
Denisa

4 Likes