MozFest 2017, London

Pershendetje,

Shpresoj te keni nje jave te mbare.
Kete vit aplikova me nje prezantim ne MozFest (The world’s leading festival for the open Internet movement.October 27-29, 2017 Ravensbourne College, London) dhe u pranova. Fillova aplikimin per vize por se di akoma nese do e marre apo jo, duke patur parasysh qe mbajne pashaporten per nje kohe te caktuar. Ne rast se do e marr, do ju informoj qe do e ndjek si event.

Cheers,
Kristi

Hi everyone,

Do jem pjese e Mozfest kete vit :grinning:
Nuk do mundem dot te jem pjese e takimit OSCAL ne daten 26 per shkak se do jem ne Londer.

Cheers,
Kristi

1 Like

Lajm i mirë.
PS: të lutem të mos hapim thread të ri ndërkohë që kemi krijuar më parë Mozilla Festival 2017 Call for Papers until 1 August


R.S

Po ke te drejte, e pash qe ishte already nje thread kur e kisha postuar :frowning: