Dungeons & Dragons ne Open Labs

Pershendetje.

Quhem Dejvid dhe arsyeja pse po shkruaja eshte sepse do te doja te organizoja nje loje
Dungeons & Dragons ne ambientet e Open Labs bashke me 5 persona te tjere.
Dungeons & Dragons eshte nje fantasy tabletop role-playing game
(loje e cila luhet ne nje tavoline me disa persona)
E vetmja gje e cila do te kerkoja ishte mundesia per perdorimin e ambienteve gjate 1 dite te fundjaves per disa ore.
Neqofte se po atehere mund te me informoni se si procedohet.
Faleminderit.

3 Likes

Hey Dejvid! Super geeky, I like :slight_smile:

Te dielen 95% te rasteve nuk ka evente. Dhe darkave shpeshhere te premten / te shtunen nuk ka gje te planifikuara. Personalisht e kam me shume qejf te bejme ndonje table top game night por nuk di D&D. Njerezit qe duan te luajne i ke apo po kerkon ende? Mos harro qe duhet te jete dhe nje anetar ne ate kohe :slight_smile:

1 Like

Hey, :slight_smile:
Po personat i kam already, dhe jemi ne numer te tille qe nuk jemi teper persona but if i add more it would be hard for me to keep count (as a Dungeon Master).

1 Like

Hey,

Mund tet ndihmoj une me hapjen e OL, me thuaj kur do e vendosni qe te jeni.

Thanks,
Nafie

1 Like

Hey,

Kjo po ndodh sot pasi Dejvid ju desh te ndryshonte orarin.

Thanks,
Nafie

Si shkoi kjo @zerocase? Cdo gjë ok?

R.S

1 Like

Gjithcka shkoi shume mire Redon :slight_smile: i gjithe grupi ishte i kenaqur me vendin.

2 Likes